Fb-Button

Co o mých kurzech říkají studenti?

Jsem absolutně nadšená tímto kurzem. Vůbec jsem nečekala, že bych se za tak krátkou dobu mohla nenásilně a hravě posunout v Italštině z nuly na běžnou zdvořilostní konverzaci, jakou jsou pozdravy, navázání hovoru, představení se, objednání si v kavárně, dotázání na čas, cestu, dopravní prostředek. Probrali jsme i základní gramatiku, několik nejdůležitějších sloves a číslovky. Vše jsme si mohli vyzkoušet každý týden v živém vysílání na Zoomu pod vedením úžasné a trpělivé lektorky, která vždy reagovala na naše dotazy a jako bonus přidala ještě něco navíc, podle zvědavých dotazů k tématu. Už se těším na dovolenou bez pantomimy. Všem vřele doporučuji tenhle kurzík. Grazie Maestra.

Jana Perutková

 

Odnáším si základy, které jsem se nikdy sama podle učebnice nenaučila. Kurz mě velmi bavil snažila jsem se nezmeškat ani jednu lekci, určitě budu pokračovat v rozšiřování slovní zásoby. Díky kurzu jsme pochopila, že italština není jen krásná, ale není ani příliš náročná, je to celé o tom se nebát a mluvit, a naučit se slovíčka :-), v kterých mám mezery.

Petra Plotová

Kurz je úžasný, že si můžeš videa pustit kdykoliv, vytisknout si látku a studovat kdykoliv, ptát se v komentářích, kdykoliv tě otázka napadne. Odnáším si více znalostí než z prezenčního kurzu, který jsem si nedávno zaplatila. Italština nejen na dovolenou je nejlepší!

Petra Kůsová

Kurz předčil naše očekávání, Martina je skvělá lektorka, kurz je vedený v klidu, pohodě, empatii a na základě vzájemné komunikace, nahlédli jsme do tajů Italštiny víc, než jsme očekávali.

Milan Páleníček

Kurz je báječný. Za čtyři týdny se naučíte to podstatné, co potřebujete pro domluvení se v Itálii na dovolené. Představit se, objednat si, použít číslovky, pochopit základy struktury italského jazyka.

Lucie Růžičková

Na tomto kurze sa mi veľmi páči, že bol veľmi praktický. Nie zbytočne zaťažovaný detailmi a gramatikou a pekne sa dá vďaka týmto základom dohovoriť. Lektorka to naozaj nastavila tak, aby zhrnula všetko dôležité a pritom nás nezaťažila miliónom informácií. Odporúčam 🙂

Katarína Vacková